Македонски | Shqip | English |

Nova Kuka od 261м2

Оглас од претпријатие. Се продава од: UNICON 23 мај 17:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

169 000 ЕУР

Број на соби: 5
Адреса: Тетекс
Површина: 261 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Друго
Локација: Тетово
Се продава нова куќа, во комплекс со низа на куќи, веднаш вселива, кај фабриката Тетекс, со следните карактеристики:

• Квадратура - парцела 261м2, објект 214м2

• Ориентација - сев/југ

• Број на соби – 5

• Спална соба - 3

• Тераса

• Вселив – Да, веднаш

• Подни облоги - Плочки, ламинат

• Санитарија - Уникатна и современа санитарна галантерија

• Фасада - демит фасада, со изолација од 8см, одлична звучна и топлотна изолација

• Прозорци – ПВЦ со ефикасна топлинска и звучна изолација, 6-коморен систем со 3 дихтунг гуми и 4 сезонско стакло

• Парно - со пелети (дополнително)

линк до фотографиите: https://ibb.co/stYTVQg
https://ibb.co/7nSHmx3
https://ibb.co/j5gPspz


Контакт:
Ardita Veliji
Тел. +389 (070) 692 760
Email. [email protected]
Web. www.unicon.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток