Македонски | Shqip | English |

SHTEPIA TETOVE

Се продава од: Shitet Shtepia 12 јан. 14:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 6
Површина: 250 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Централно
Локација: Тетово
250m katror per banim
2 KATE , PODRUM , DHE PAPAFINGO.
360m katror me oborr

E renovuar.

EKSTRA PER BANIM.

CMIMI SIPAS MARREVESHJES
Нема посетени огласи
Кон почеток