Македонски | Shqip | English |

Banesat dhe Lokali

Се продава од: Adnan Вчера 13:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 3
Адреса: Blok 70
Површина: 118 m2
Локација: Тетово
Shitet Lokali me 200m2 +Parking 1000m2
Shiten Banesat 118m2 dhe 80m2
Parking (Garazh) Podrum 480m2
Нема посетени огласи
Кон почеток