Македонски | Shqip | English |

Banese Kati 1

Се продава од: Valdrin 15 мар. 16:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

45 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60 m2
Локација: Тетово
Shes banese ne katin e pare, banesa gjendet afer magazines Dajti ne tetove. Banesa i ka 60 meter katror dhe posedon kuzhine te re te pa perdorur poashtu edhe banjo. I ka 2 dhoma, 1 kuzhine, banjo si dhe ballkon. Per me shume informata kontaktoni ne numrin e tel: 072216112 ose 071319166.
Нема посетени огласи
Кон почеток