Македонски | Shqip | English |

Nov Stan od 38m2 kaj stariot Tetovski Univerzitet

Оглас од претпријатие. Се продава од: UNICON 23 мај 11:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

730 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: КАЈ СТАРИОТ ТЕТОВСКИ УНИВЕРЗИТЕТ
Површина: 38 m2
Локација: Тетово
Се продава нов стан, во новоградба, со следните карактеристики:

• Квадратура - 38м2

• Кат - 4ти од 5

• Ориентација - Југозапад

• Број на соби – 2

• Спална соба - 1

• Вселив – Да

• Паркет – Висококвалитетен паркет, храст

• Санитарија - Уникатна и современа санитарна галантерија

• Фасада - демит фасада, со изолација од 8см, одлична звучна и топлотна изолација

• Прозорци – ПВЦ со ефикасна топлинска и звучна изолација, 6-коморен систем со 3 дихтунг гуми и 4 сезонско стакло

• Лифт – да

• Блиндирана влезна врата - поврзана со домофон

• Автоматски врати - со далечински управувачи, за влез во подземните простории

• Парно - сопствено , потготвено за радиатор

• Гаража – Да, дополнително со доплата


линк до фотографија: https://ibb.co/NL9Knbs


Контакт:
Ардита Велији
Тел. +389 (070) 692 760
Email. [email protected]
Web. www.unicon.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток