Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Tetovo

Се продава од: servet Денес 15:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

56 000 ЕУР

Број на соби: 5
Адреса: ilindenska
Површина: 100 m2
Локација: Тетово
seprodava itno Stan .stanot poseduva 5 sobi 2 kujni mini kujna 4 kopatilli 2 hodniki2 ballkoni hidrofor stanot edelen na dve della GI IMA sfojite vlez
Нема посетени огласи
Кон почеток