Македонски | Shqip | English |

Banes 2.5 dhomshe me 55m2

Се продава од: Skender Saqipi Вчера 13:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

33 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 55 m2
Локација: Тетово
Banesa osht e Mobiluar me taras 2.5 dhomshe.
Osht ne katin e 5.
Нема посетени огласи
Кон почеток