Македонски | Shqip | English |

Nov nevselen stan od 64m2 vo Tetovo

Оглас од претпријатие. Се продава од: UNICON Вчера 12:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

800 ЕУР

Број на соби: 2,5
Адреса: Sproti Bolnica
Површина: 64 m2
Локација: Тетово
Ø Се продава стан од 64м2, спроти Медицинскиот Центар - Тетово

• Квадратура - 64м2

• Кат - 1

• Број на соби – 2

• Број на спални соби - 1

• Број на тоалети - 1

• Балкони - 1

• Подни облоги – Висококвалитетен ламинат

• Санитарија - Современа санитарна галантерија

• Фасада - демит изолација од 10см, одлична звучна и топлотна изолација

• Прозорци – ПВЦ со ефикасна топлинска и звучна изолација

• Лифт – има

• Влезна врата - блиндор

• Внатрешни врати - медијапан, основен модел

• Домофон - има

• Парно - припрема

• Подрум - нема

• Гаража - праркинг место со доплатаКонтакт:

Драган Гавровски
Тел. +389 (075) 453 858
Email. [email protected]
Web. www.unicon.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток