Македонски | Shqip | English |

Mal germanski spic

Се продава од: Aco 11 фев. 22:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Тетово
Миленичиња : Кучиња
Masko kutre od rasata mal germanski spic pomeranec. Kucenceto e 3 meseci staro ,procisteno od paraziti,vakcinirano. Poseduva cip i pasos
Нема посетени огласи
Кон почеток