Македонски | Shqip | English |

Audi A4 zacuvano itno

Се продава од: Стаменковска Дијана 15 мар. 18:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.280 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 200 ЕУР   6 500 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сина
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
tel za kontakt 077549623
Нема посетени огласи
Кон почеток