Македонски | Shqip | English |

Audi A6 -12

Се продава од: kire 20 мај 12:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
se prodava audi a6 2012 godina so ful oprema bez koza. 2.0 tdi so 177 ks i 8 brzinski avtomatski menuvac. kolata e odrzuvana i servisirana vo ovlasten servis so realni kilometri. cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток