Македонски | Shqip | English |

Audi A6 tdi Quatro -06

Се продава од: Igor 20 мај 12:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 14.100 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 500 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
Bez maana
Нема посетени огласи
Кон почеток