Македонски | Shqip | English |

BMW 530d -04

Се продава од: Igor Денес 17:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 13.230 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 100 ЕУР   10 500 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 530
BMW 530d, TOP, FULL, tonirani stakla, tempomat, ANGELS EYES, kozen kremast enterier, REALNI KILOMETRI, registriran do 04.2020g + zelen karton, servisirana pred 1.500km. i mnogu drugi raboti. Cenata e samo za KESH bez nikakvi zameni.
Нема посетени огласи
Кон почеток