Македонски | Shqip | English |

BMW 530d MOZNA ZAMENA

Се продава од: Igor 23 мар. 19:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

7 600 ЕУР   10 500 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 530
BMW 530d, TOP, FULL, tonirani stakla, tempomat, ANGELS EYES, kozen kremast enterier, relni kilometri, registriran do 04.2019g. i zelen kartoni i mnogu drugi raboti. MOZE ZAMENA ZA POMALO VOZILO.
Нема посетени огласи
Кон почеток