Македонски | Shqip | English |

CITROEN JUMPER MAXI 2.2 HDI -08

Оглас од претпријатие. Се продава од: AUTONIKO 14 мар. 14:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Citroën
Модел: Jumper
НАЈНОВОО ВО АУТОНИКО!!!!
ДАВАМЕ ВОЗИЛА СО СОПСТВЕН ЛИЗИНГ СО 30% УЧЕСТВО НА 24 ЕДНАКВИ МЕСЕЧНИ РАТИ БЕЗ КАМАТА
БЕЗ БАНКИ, ЖИРАНТИ, МАНИПУЛАТИВНИ И ДРУГИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ

Од опрема поседува:
Борд компјутер
Клима двозонска
Команди на волан
Централно заклучување со далечинско
Еектрика на ретровизори
Електрика на прозори
Фабричко радио со CD
Темпомат
Наслон за ракa
ABS
Airbag
Bluetooth конекција за тел.

Димензии за товарен дел :
Должина 370 см
Ширина 185 см
Висина 196 см


Нов увоз од Холандија, Германија и Италија со платени давачки до регестрација со хомологација и превод на сите документи
Телефонски број: Игор – 070 722 077
Исто така може да ја посетете нашата веб страна www.autoniko.mk или да го посетите нашиот плац во с.Кадрифаково – Штип
Најдобрите и нaјповолни возила само во АутоНико повелете и уверете се

Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток