Македонски | Shqip | English |

Fiat Linea 1.3 multijet 15 30.000 km

Се продава од: Emil Dimitrov Денес 18:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 14.750 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 800 ЕУР

Година: 2015
Менувач: Рачен
Километража: 25 000 - 29 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Linea
Fiat Linea 1.3multijet (diesel), neuvezuvana, servisirana, full oprema, registrirana do juni 2019 god so zelen karton. Avtomobilot e vo odlicna sostojba, bez zabeleski, NOVO VOZILO !!!!
- elektrika na predni i zadni prozorci
- centralno so dalecinsko
- bord kompjuter
- manuelna klima
- kozen volan i racka od menuvacot
- naslon za raka
- aluminiumski bandazi....
Нема посетени огласи
Кон почеток