Македонски | Shqip | English |

Mercedes A170 CDI

Се продава од: darko 11 јан. 22:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.610 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 100 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: А-класа / Mercedes-Benz
Модел: A 170
REGISTRIRAN DO 6 MESEC 2019
FULL OPREMA
KLIMA
SERVO VOLAN
ABS
AIRBAG
ESP
ELEKTRIKA NA STAKLA
CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
DALINSKO ZA ZAKLUCUVANJE
ALUMINSKI BANDAZI
GUMI M+S NOVI
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA
Нема посетени огласи
Кон почеток