Македонски | Shqip | English |

MERCEDES E 200 AVANTGARDE MK SAEMSKO VOZILO

Се продава од: Darko 24 мај 13:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

14 000 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 110 000 - 119 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 200
SE PRODAVA MERCEDES E 200 AVANTGARDE/AMG KUPEN OD MERCEDES MAKEDONIJA (SAEMSKO VOZILO)

*REALNI POMINATI KILOMETRI 110 000

* MOTOR 1.8 BENZIN SO 184HP

* VGRADENA NAVIGACIJA SO KAMERA ZA PARKIRANJE

* SONCEV KROV

* 2 PARA FELNI SO NOVI GUMI (ZIMSKI/LETNI)

VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA ISKLUCIVO ZA LJUBITELI NA OVOJ MODEL
REDOVNO SERVISIRANO, GARAZIRANO

REGISTRIRANO DO 01/2020 GODINA

KONTAKT NA TELEFON: 078/245-223

Нема посетени огласи
Кон почеток