Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E 220

Се продава од: Roberto 22 авг 10:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Минимално Учество од само 20%
Рок на отплата до 84 месеци
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај колку пари можеш да добиеш од Mogo!
Минимално Учество од само 20%   Рок на отплата до 84 месеци
Аплицирај сега >
Цена:

18 000 ЕУР   20 000 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Автоматски
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 220
Mercedes E220 125kw,Registriran do 03.2018
-12 airbags
-parking senzori
-18ka bandazi
-klimatronik
-bord kompjuter
-ESP
-navigacija
-dvd
-greaci na sedista
-webasto
-zavesi na prozori
Нема посетени огласи
Кон почеток