Македонски | Shqip | English |

Mercedes E220 CDI Redizajn

Се продава од: bubo Вчера 22:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 220
Mercedes E220 cdi 143 ks
Racen menuvac 6 stepeni
Thempomat
Klima
Abs
Esp
4 novi gumi
registriran so zelen karton
Kompletno servisiran bez dodatni vlogovi !!!
Нема посетени огласи
Кон почеток