Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 5008 1.6HDI -10 moze zamena

Се продава од: Дејан 19 мај 20:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 16.270 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 500 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 5008
Одлично возило, увезено пред 3 години од CH.Во супер состојба, направен голем сервис на менувач и мотор, се функционира беспрекорно, нови гуми, рег. до 12.2019, најекономичен автоматик 5l отворено 7l град.Целосна опрема, климатроник, команди на волан F1, менувач на волан , ел пакет, парктроник, темпомат, борд компјутер, затемнети стакла и завеси и мн. др. audi bmw mercedes opel ford citroen seat fiat
Нема посетени огласи
Кон почеток