Македонски | Shqip | English |

SEAT ALTEA 2.0 tdi 140 ks DSG

Се продава од: Petra 17 мај 18:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.760 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 500 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Altea
SEAT ALTEA 2.0 tdi 140ks
DSG 6 stepenski avtomatski menuvac
FULL Oprema so navigacija
cetiri novi zimski gumi sava i cetiri novi letni gumi hankok, registrirana do 11.11.2019 so zelen karton.
kompletno servisirana pred 2000ckm
Нема посетени огласи
Кон почеток