Македонски | Shqip | English |

Subaru Forester AWD 2.0 FULL OPREMA

Се продава од: Darko Вчера 13:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

13 500 ЕУР

Година: 2011
Менувач: Рачен
Километража: 110 000 - 119 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Subaru
Модел: Forester
Oprema
- Dvozonska avtomatska klima
- ABS
- ASP
- Hillhold
- Klimatronik
- Xenon
- Komandi na volan
- Tempomat
- Cruise Control
- Zadna kamera
- Bluetooth
- Voice control
- Wireless multimedia
- Centralno
- Elektrika na prozori
- Elektrika na retrovizori
- Greaci na sedista
- 4x4 postojano
- Panorama soncev pokriv
- Kolor ekran
- M+S novi gumi
- Original subaru aluminiumski bandazi
- Dva kluca
Full servisna istorija. Voziloto e doneseno od Germania i tamu e praveno godisen servis do 9ti 2018ta.
Uvezeno na 10ti 2018. Registrirana so zelen karton za cela godina.

Poseduva servisna kniska od START - moze da se vidi vo sekoe vreme.

TELEFON ZA KONTAKT: 070 260 614
Нема посетени огласи
Кон почеток