Македонски | Shqip | English |

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN UVOZENO OD CH

Оглас од претпријатие. Се продава од: Mihail 13 мар. 13:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.210 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 400 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Toyota
Модел: Aygo
SE PRODAVA ODLICEN GRADSKI AVTOMOBIL, UVEZEN OD SVAJCARIJA..Potrosuvacka:3l/100km
Toyota aygo 1.0 50KW
Klima
Fabricko radio so cd
El. na prozori
Napraven redoven kompleten servis
Нема посетени огласи
Кон почеток