Македонски | Shqip | English |

TOYOTA RAV 4

Се продава од: TOYOTA RAV 4 15 мар. 14:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Toyota
Модел: RAV 4
Prodavam toyota rav 4 2009g 4×4 sega donesena od svajcarija so komplet servisni dokumenti novi gumi M+S napraven komplet sevis 145000km cd mp3 bord kompjuter komandi na volan ksenon svetla avto klima aux luk blokaza toyotata e vo super sostojba garantirana kilometraza 070 212 197 VLADO
Нема посетени огласи
Кон почеток