Македонски | Shqip | English |

VW Caddy Maxi 1.9 tdi full oprema so DDV

Се продава од: Petar 23 мај 18:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 17.140 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 900 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Caddy
VW Caddy Maxi 1.9 tdi 105, so ful oprema, klima, halogeni, tempomat senzori za dozd i svetla,parking senzori, voziloto e so realni kilometri i servizna kniska.Dozvolena nosivost 770kg.Voziloto e na firma zatoa cenata e so vklucen 18% ddv.
Нема посетени огласи
Кон почеток