Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 3

Се продава од: Методи 11 јан. 11:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.510 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 600 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Опрема:

AIRBAG,
ABS кочници,
CD радио,
Електронски стакла,
Шибер кров,
Нови гуртни и плочки,
Нова корпа со ламела,
Добри гуми
Централна брава со два клуча и заклучување далинско
Нов акумулатор


РЕГИСТРАЦИЈАТА ВАЖИ ДО 14.11.2019
Нема посетени огласи
Кон почеток