Македонски | Shqip | English |

VW GOLF V 1.9 TDI 105PS -05

Оглас од претпријатие. Се продава од: AUTONIKO 15 мар. 14:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
НАЈНОВОО ВО АУТОНИКО!!!!
ДАВАМЕ ВОЗИЛА СО СОПСТВЕН ЛИЗИНГ СО 30% УЧЕСТВО НА 24 ЕДНАКВИ МЕСЕЧНИ РАТИ БЕЗ КАМАТА
БЕЗ БАНКИ, ЖИРАНТИ, МАНИПУЛАТИВНИ И ДРУГИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ

Од опрема поседува:
Борд компјутер
Климатроник двозонска
Централно заклучување со далечинско
Еектрика на ретровизори
Електрика на прозори
Фабричко радио со екран и CD
Темпомат
Наслон за ракa
ABS
ESP
Airbag X4


Нов увоз од Холандија, Германија и Италија со платени давачки до регестрација со хомологација и превод на сите документи
Телефонски број: Игор – 070 722 077
Исто така може да ја посетете нашата веб страна www.autoniko.mk или да го посетите нашиот плац во с.Кадрифаково – Штип
Најдобрите и нaјповолни возила само во АутоНико повелете и уверете се

Цена по договор

Нема посетени огласи
Кон почеток