Македонски | Shqip | English |

VW Golf 6 -10

Се продава од: Мијалче 20 мај 15:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 18.870 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 700 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Се продава Golf 6. 1,6 77 KW; 105 KS
Со 5 врати, радио со екран, навигација, паркинг сензор напред и назад, темпомат, еуро кука која се вади.
Направен сервис;
Промена на сите каиши и водна пумпа;
Сите филтри и масло во моторот;
4 нови летни гуми;
Увезена од Германија;
Нема посетени огласи
Кон почеток