Македонски | Shqip | English |

VW Golf VII

Се продава од: Денес 00:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

12 900 ЕУР

Година: 2013
Менувач: Рачен
Километража: 100 000 - 109 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Говорни Команди
Електрика на Ретровизори
Електрични Прозори
Затемнети Стакла
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон

Централна Брава

Произведено:2013
Гориво:Дизел
Мотор:1600 cm³ • 105HP
Менувач:Рачен
Боја: Црна
Врати:5
Километража:109 000 km
+Зимски гуми


РЕГИСТРИРАН ДО 01.2018
Перфектна состојба
Нема посетени огласи
Кон почеток