Македонски | Shqip | English |

VW Sharan DSG

Се продава од: sharan 24 мар. 23:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2011
Менувач: Автоматски
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Sharan
VW Sharan 2.0. TDI bluemotion
2011
140 ks
DSG avtomatski menuvac
163 000 km
Moze zamena za poskapo vozilo
Нема посетени огласи
Кон почеток