Македонски | Shqip | English |

VW Vento 1.9tdi so klima

Се продава од: xxxxxxx 22 јан. 12:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Vento
vento na delovi ili moze celo
Нема посетени огласи
Кон почеток