Македонски | Shqip | English |

Motokultivator 1G - 80

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГРИА ЦЕНТАР 18 мај 16:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Мотокултиватори
Ова е поголемиот брат на Bellini -100 и 1G -75.
Успешно го продаваме веќе 10 години и имаме голем број на задоволни корисници, од кои постојано добиваме позитивни коментари.
Овој модел е поголем, потежок за околу 10 кг. од гореспоменатите и поради тоа што има железен - гусен редуктор (менувачка кутија) е конструкциски е многу поцврст.
Мотокултиваторот е ислучително згоден за работа.

Мотокултиваторот е со економичен бензински мотор од 210 cm3, 7 кс., две брзини за движење напред и една назад.

Гаранција: 24 месеци.

Испорака до секое место во Македонија. Мотокултиваторот се испорачува подговен за работа (наполнет со масло и гориво).
При испорака се врши запознавање со машината и обука за работа на самото место.

Повелете во АГРИА ЦЕНТАР Штип - Единствениот центар за мотокултиватори во Македонија!

Повеќе информации можете да добиете на телефон:
070 322 193,
077 755 119 и
032 391 183.
www.facebook.com/AgriaCentar
Нема посетени огласи
Кон почеток