Македонски | Shqip | English |

Motokultivator Honda FG 320

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГРИА ЦЕНТАР 27 апр. 10:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Мотокултиватори
Мотофреза Хонда ФГ 320 е со бензински мотор од 5.5 кс. Максималната широчина на фрезата е 85 см со можност за намалување.
Мотофрезата има гаранција од 24 месеци за физички лица и беспрекорна логистика во и вон гарантниот рок.
Испорака до секое место во Македонија!
Мотокултиваторите се подигаат или испорачуваат монтирани, детално проверени, наполнети со масла и гориво - потполно спремни за работа.
Како помош од АГРИА ЦЕНТАР, Ви ги даваме сите потребни информации и инструкции, како и кратка обука на лице место.
Повелете во АГРИА ЦЕНТАР - Единствениот центар за мотокултиватори во Македонија!

Повеќе информации можете да добиете на телефон:
070 322 193,
077 755 119 и
032 391 183.
www.facebook.com/AgriaCentar
Нема посетени огласи
Кон почеток