Македонски | Shqip | English |

Motokultivatori so kardanski izlez

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГРИА ЦЕНТАР 15 мар. 10:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 1.160 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

33 000 МКД

Локација: Штип
Возила : Мотокултиватори
Овие мотокултиватори се со бензински или дизел мотори, со јачини од 6, 7, 9, 10, 13 кс. Имаат опција за рачно или електро стартирање.
Мотокултиваторите се наменети за повеќе работни операции и бидејќи имаат поцврста трансмисија се попрактични за влечење на приколка.

Цените на овие мотокултиватори почнуваат од 33.000 денари.

Повеќе информации можете да добиете на тел.
070 322 193,
077 755 119 и
032 391 183.
www.facebook.com/AgriaCentar
Нема посетени огласи
Кон почеток