Македонски | Shqip | English |

APRILIA SR50

Се продава од: Dusica 14 мај 21:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.800 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 750 ЕУР

Локација: Штип
Марка: Aprilia
Модел: SR
Se prodava Aprilia 2017 godina od prv gazda
Pominati 1400km, stojat site blokazi
Нема посетени огласи
Кон почеток