Македонски | Shqip | English |

BMW R850RT

Се продава од: Deni Денес 11:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.510 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 ЕУР   3 400 ЕУР

Година: 2000
Локација: Штип
Марка: BMW
Модел: RT
BMW R850RT 2000 god 64000km na bugarski registarski tablici registriran do 18.05.2019
Нема посетени огласи
Кон почеток