Македонски | Shqip | English |

Poluprikolka Schmitz

Се продава од: kire 08 мар. 20:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 13.020 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 000 ЕУР

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Prodavase poluprikolka Schmitz 2006 godina standard
Нема посетени огласи
Кон почеток