Македонски | Shqip | English |

Iveco E5 i Schmitz

Се продава од: Angel 14 мај 13:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Drug model
Se prodava Iveko stralis 2008g E5 registriran vo odlicna sostojba i P.Prikolka Shmitz 2007g registrirana vo odlicna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток