Македонски | Shqip | English |

Iveco 45 -08

Се продава од: antonio 09 мар. 17:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

9 800 ЕУР   14 900 ЕУР

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Stralis
se prodava iveco 2008god reg do 25 10 2019god. vo odlicna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток