Македонски | Shqip | English |

Iveco poluprkolka Schmit -08

Се продава од: Antonio 13 мај 10:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 900 ЕУР

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Stralis
Se prodava iveco u poluprikolka schmit 2008god vo odlicna sostojba 12900e neto.
Нема посетени огласи
Кон почеток