Македонски | Shqip | English |

DVA KIPERI KAMIONI MAN i VOLVO

Се продава од: КИПЕР/Кипери, KIPER/Kiperi, MAN-VOLVO, Kamioni 11 мар. 08:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: Drug model
Se prodavaat dva kiperi Man TGA41440 5 osovini, 2007 god. (25m3) i Volvo 3 osovini 2011 god. (12m3).
Нема посетени огласи
Кон почеток