Македонски | Shqip | English |

MAN -08

Се продава од: Antonio 28 јан. 16:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

14 900 ЕУР   18 000 ЕУР

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: Drug model
Man vo odkicna sostojba registriran tel 070322131
Нема посетени огласи
Кон почеток