Македонски | Shqip | English |

DAF XF 105

Се продава од: Angel 21 мај 08:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: TGX
Se prodava dva kamiona Man tgx i Daf 2009 godina komplet sredeni i so novi gumi na 97% za seriozni kupuvaci moze i po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток