Македонски | Shqip | English |

Mercedes 12-24

Се продава од: Mijalce 15 фев. 22:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 12-17
Se prodava mercedes 12-24 evro5 vo odlicna sostojba 2009 god dolzina na furgon 8.30m so dva kreveti
Нема посетени огласи
Кон почеток