Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 18 44

Се продава од: Baleks 11 јун. 11:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 18-44
Se prodava mercedes aktros 18 440 Euro 5 smeneto set lamela gumi odlicni napraven servis komplet
Нема посетени огласи
Кон почеток