Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Actros 2544 Tandem

Се продава од: Oliver 03 мај 14:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

123 ЕУР

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 25-43
Mercedes Aktros 2544 2008 god.tandem avtomatik cist so pominati 950000km I prikolka wekon 2007
Нема посетени огласи
Кон почеток