Македонски | Shqip | English |

RENAULT KANGOO 1.5 DCI -12

Оглас од претпријатие. Се продава од: AUTONIKO 30 мај 14:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Renault
Модел: Kangoo
Марка: RENAULT
Модел: KANGOO
Година: 2012
Гориво: Дизел
Километри: 200000
Менувач: Рачен
Kаросерија: Товарно возило
Седишта 2
Врати: 5
Зафатнинана мотор: 1461 cm3
Сила на моторот: 55kw- 75ps
Регистрација: Македонска

НАЈНОВОО ВО АУТОНИКО!!!!
ДАВАМЕ ВОЗИЛА СО СОПСТВЕН ЛИЗИНГ СО 30% УЧЕСТВО НА 24 ЕДНАКВИ МЕСЕЧНИ РАТИ БЕЗ КАМАТА
БЕЗ БАНКИ, ЖИРАНТИ, МАНИПУЛАТИВНИ И ДРУГИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ

Од опрема поседува:
Борд компјутер
Клима
Централно заклучување со далечинско
Електрика на ретровизори
Фабричко радио со CD со LCD display
Команди на волан
ABS
ESP
Airbag
Темпомат
Задни паркинг сензори


Димензии на товарен дел:
Должина 125 см
Ширина 150 см
Висина 170 см


Нов увоз од Холандија, Германија и Италија со платени давачки до регистрација со хомологација и превод на сите документи
Телефонски број: Игор – 070 722 077
Исто така може да ја посетете нашата веб страна www.autoniko.mk или да ѓи посетите нашите автоплацеви
1. Село Кадрифаково на магистралниот пат Штип-Велес
2. СКОПЈЕ Кисела Вода спроти цементара
Најдобрите и нaјповолни возила само во АутоНико повелете и уверете се

Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток