Македонски | Shqip | English |

Scania R410 E-6

Се продава од: Zoran 23 јан. 11:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Scania
Модел: R 410
Scania E-6 500000 km
Нема посетени огласи
Кон почеток