Македонски | Shqip | English |

VW CRAFTER 2.0 TDI DUPLAK -11

Оглас од претпријатие. Се продава од: AUTONIKO 23 мај 11:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volkswagen
Модел: Crafter
Марка: VOLKSWAGEN
Модел: CRAFTER
Година: 2011
Гориво: Дизел
Менувач: Рачен
Kаросерија: Товарнo возило
Врати: 6
Зафатнинана мотор: 1968 cm3
Сила на моторот: 120 kw- 162 ps
Регистрација: Македонска
ИМАМЕ 400 ВОЗИЛА НА ЛАГЕР, РАБОТИМЕ СО СОПСТВЕН ЛИЗИНГ СО 30% УЧЕСТВО НА РАТИ БЕЗ КАМАТА
БЕЗ БАНКИ, ЖИРАНТИ, МАНИПУЛАТИВНИ И ДРУГИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ

Од опрема поседува:
Борд компјутер
Клима
Централно заклучување со далечинско X2 КЛУЧА
Електрика на прозори
Електрика на ретровизори
Фабричко радио со CD со LCD DISPLAY
КАМЕРА позади со LCD EKRAN
НАВИГАЦИЈА
ТЕПОМАТ
ABS
ASR
Airbag
Има вградено инсталација и инсталирано штекови за монофазна струја

Димензии на товарен дел:
Должина 425 см
Ширина 175 см
Висина 195 см

Нов увоз од Холандија, Германија и Италија со платени давачки до регестрација со хомологација и превод на сите документи
Исто така може да ја посетете нашата веб страна www.autoniko.mk или да ги посетите нашите плацеви во с.Кадрифаково – Штип и Скопје – населба Кисела Вода спрема Цементара
Најдобрите и нaјповолни возила само во АутоНико со 400 возила на лагер повелете и уверете се

Телефонски број: Игор – 070 722 077

Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток